Witaj, gość! [ Zaloguj się

 

X edycja Nocy Saun

  • Miejscowość: Bukowina Tatrzańska
  • Gmina/powiat/miejsc.: Bukowina Tatrzańska
  • Kod pocztowy: 34-530
  • Opublikowany: 29 marca 2012 11:54
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

X edycja Nocy Saun już w najbliższą sobotę w BUKOVINIE

Jubileuszowa X edycja Nocy Saun rozpocznie się już w najbliższą sobotę (tj. 31 marca) w BUKOVINA Terma Hotel Spa. Gorąca kąpiel w saunie oraz seria aromatycznych zabiegów pozwolą zadbać o dobrą kondycję w czasie wiosennego przesilenia oraz przygotować się do nadchodzącego lata.

Noc Saun odbywa się w każdą ostatnią sobotę miesiąca w ekskluzywnej sferze hotelu: Bukovina Club SPA&Wellness. Ta cykliczna impreza zyskała sobie już duże grono zwolenników, dlatego też X jubileuszowa edycja Nocy Saun należeć będzie do wyjątkowych. Wydarzenie rozpocznie się tradycyjnie o godz. 22.00, a na zwolenników saunowania po raz kolejny czeka moc atrakcji.

Podczas serii seansów zapachowych zmysły pobudzą orzeźwiające aromaty owoców cytrusowych. O prozdrowotnym oddziaływaniu sauny na drogi oddechowe przekonać się będzie można w czasie seansu lodowego. W programie imprezy znalazły się także zabiegi regeneracyjne na włosy i całe ciało: maseczka, która pod wpływem ciepła wnika w strukturę włosa oraz fiński krem z miodem i maliną moroszka, odżywiający zmęczoną zimą skórę. Dla uczestników imprezy przygotowano także wiosenny poczęstunek – energii dostarczy zielona herbata oraz mrożone owoce.

Bilet wstępu na jubileuszową X edycję Nocy Saun to jedynie 100 zł. Rezerwacji dokonać można pod numerem telefonu: 18 20 200 77.

***
Więcej informacji udziela:
Krzysztof Kramarz
Dyrektor Marketingu i PR
BUKOVINA Terma Hotel Spa

Nr ogł.: 4884f743f14a5732

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...