Witaj, gość! [ Zaloguj się

 

Konkurs na logo Gminnej Biblioteki Publicznej

  • Ulica: Nędzy-Kubińca
  • Miejscowość: Kościelisko
  • Gmina/powiat/miejsc.: Kościelisko
  • Kod pocztowy: 34-511
  • Opublikowany: 19 listopada 2011 20:22
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło

Opis

Konkurs na logo Gminnej Biblioteki Publicznej w Kościelisku

Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelisku z filiami w Dzianiszu i Witowie ogłasza konkurs na Logo biblioteki

Cele konkursu:

Celem konkursu jest zaprojektowanie Logo, które stanie się znakiem ,,firmowym” Gminnej Biblioteki Publicznej w Kościelisku. Logo może składać ze słów i rysunków. Wymagane jest zawarcie w pracy słów i rysunków kojarzących się z książką i biblioteką oraz Gminą Kościelisko. Technika wykonania pracy dowolna ( ręczna lub komputerowa). Format prac- A4.

Każda praca na odwrocie powinna być czytelnie opisana. Opis ma zawierać:

– imię i nazwisko autora, klasa
– nazwa szkoły ucznia
– numer kontaktowy, adres

Warunki uczestnictwa:

Konkurs skierowany jest do uczniów klas gimnazjalnych Gminy Kościelisko.

Termin:
Termin składania prac mija 30 listopada 2011 roku. Prace można składać w siedzibie Biblioteki Publicznej w Kościelisku, fili w Dzianiszu lub fili w Witowie lub nadsyłać na adres Gminna Biblioteka Publiczna w Kościelisku Wojdyłówka 425, 34-511 Kościelisko lub w formie elektronicznej na adres e-mail biblioteki biblioteka@koscielisko.com.pl. Zgłoszone prace staną się własnością biblioteki.

Nadesłanie prac na konkurs jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie danych osobowych jej autora przez organizatorów konkursu.

Wszelkich informacji na temat konkursu udziela dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kościelisku mgr Małgorzata Lizoń-Gąsienica tel. 182070988.

Dla autorów najlepszych pracy przygotowano atrakcyjne nagrody m.in.: aparat fotograficzny, odtwarzacz mp3, radioodtwarzacz CD.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej Gminy Kościelisko www.koscielisko.tatry.pl oraz w Bibliotekach.

Nr ogł.: 2484ec80f869220e

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...