Witaj, gość! [ Zaloguj się

 

Karczma Polany

 • Ulica: Chotarz
 • Miejscowość: Kościelisko
 • Gmina/powiat/miejsc.: Kościelisko
 • Kod pocztowy: 34-511
 • Opublikowany: 19 listopada 2011 20:26
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Karczma Polany

Opis

Karczma Polany w Kościelisku

Karczma Polany  z Kościeliska przy Zakopanem to wieloletnie doświadczenie i doskonały smak. Osobiście korzystamy z serwisu wZakopane.pl i naszej firmy Zakopiec z usług karczmy regionalnej Polany podczas licznych imprez regionalnych gdzie mamy patronat medialny.
Właściciele potrafią ugościć co bardzo cenimy.

Kuchnia Karczmy Polany

Niektóre z dań to mistrzostwo i klient nie jest tylko zdany na regionalna kuchnię, ale może skosztować kuchni polskiej i dań z zagranicy.
Jednak jeśli karczma regionalna to i zjeść trzeba po regionalnemu.

Góralska kwaśnica to jest to i taka jak u nich to nigdzie indziej.

Co sami mówią o swojej karczmie Polany:

“„Karczma Polany” położona w Kościelisku już od blisko 16 lat widnieje na kulinarnej mapie Podhala. Rodzinna atmosfera,wieloletnie doświadczenie oraz miła i profesjonalna obsługa sprawią iż każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Lokalizacja z dala od zgiełku miasta w odległości 7 km od centrum Zakopanego sprawia iż goście odwiedzają nas zarówno na codzienne obiady jak i na rodzinne czy firmowe biesiady. Nasza sala weselno bankietowa to idealne miejsce na zorganizowanie wesela lub bankietu.

Karczma „Polany” to rodzinny interes prowadzony przez dwa pokolenia góralskiego rodu Styrczula-Maśniak,gdzie doświadczenie i rozwaga łączy się z fantazją i brawurą. Restauracja zdobyła wielokrotnie wysokie miejsca w konkursach kulinarnych, jest również laureatem prestiżowej nagrody „MARKA TATRZAŃSKA” wręczanej zasłużonym przedsiębiorcom z rejonu Podhala. Połączenie poszanowania dla tradycji i swieżego spojrzenia na świat gastronomi sprawia iż klienci z chęcią powracają do nas.

Zabytkowy prawie stu letni budynek w którym się mieścimy usytuowany jest w urokliwym Kościelisku dosłownie u stup Tatr. Do dyspozycji duży wygodny parking.

Operujemy ok 65 miejscami w sali restauracyjnej,120 miejscami na sali weselno bankietowej, letnią muszlą koncertową wraz z placem na około 400 osób oraz trzema punktami na imprezy plenerowe o pojemności do 400 osób każdy.”

 

wZakopane.pl poleca i życzy smacznego

Nr ogł.: 7274ec810c0079fc

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...
  szkoła tańca szczecin
  Daj się ponieść rytmowi życia. Sprawdź oferty i adresy na mapie.
  taniec.org